.

.

New
Саенгтонг 925 Стерлинг Сребрена Јаже Синџир Пресврт Ѓердан Свадба Ангажман Накит 2ММ

Саенгтонг 925 Стерлинг Сребрена Јаже Синџир Пресврт Ѓердан Свадба Ангажман Накит 2ММ

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет Метал : 925 Стерлинг Сребро. Должина : 16 "~30". Боја : Сребрена. Пакетот вклучува : како ваш избор. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди