.

.

New
Envirosax торбички за еднократна употреба торбички за намирници за намирници за Божиќен подарок, сет од 5, wt.b2 што може да се перат…

Envirosax торбички за еднократна употреба торбички за намирници за намирници за Божиќен подарок, сет од 5, wt.b2

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Полиестерска обвивка. Нема затворање на затворање. Направени од лесен силен полиестер, овие еко-торби се изградени за да носат тешки товари. Отпорен на вода - со засилени споеви. ✅ Преклопува реално мал на 2 "мал пакет - со тежина од само 1. Секоја отворена торба мери 19,5 x 16,5 инчи. Лесно се склопува и носи во вашата чанта, чанта или училишна торба. Дизајни, овие еко-шик кеси се отпечатени со употреба на еколошки методи за нетоксично печатење во олово и нема да избледат! Машината што може да се пее и да трае да трае и да трае. Препорачувајте благ детергент и висат да се исушат! За деца или возрасни исто така! Прави одличен подарок за Божиќ или празник. Совршен како ергени забава фаворизира подароци за жени и девојчиња. Стилски секојдневен додаток. ✅ Различни намени, од купувач на намирници, туристичка торба, торба за плажа, уметничка торба, уметничка торба, уметничка торба, уметничка торба, уметничка торба, уметничка торба, уметничка торба, уметничка торба, торба за уметност, уметничка торба, торба за уметност, уметност Торба за плетење, торба за Ноќта на вештерките, одлична заокружување! носат тешки товари. Отпорен на вода - со засилени споеви. ✅ се преклопува реално мал на 2 "мал пакет - со тежина од само 1,4oz. Секоја отворена торба мери 19,5 x 16,5 инчи. Лесно е да се преклопи и да се носи во чантата, чантата или училишната торба. ✅ Сет на прекрасни дизајни за сезони на празници, овие еко-шик кеси се отпечатени со употреба на еколошки олово бесплатни нетоксични методи за печатење и нема да избледат! Машинска миење и направена да трае и да трае. Препорачајте благ детергент и закачете се да се исуши!. ✅ Совршена торба со повеќе употреба - за деца или возрасни исто така! Прави одличен подарок за Божиќ или празник. Совршено како ергени забава фаворизира подароци за жени и девојчиња. Стилски секојдневен додаток. ✅ Различни намени, од купувач на намирници, торба за патувања, торба за плажа, уметничка торба, торба за плетење, торба за Ноќта на вештерките, одлична заоблена! Envirosax намирници за еднократна употреба/торби за патувања-сет од 5 дизајн на одмори во сезоната, кои ги опфаќаат добро познатите еко-пријателски кеси во Енвиросакс во сет од 5 прекрасни дизајни за сезони на празници. Синоним за квалитет и една од најстарите брендови за еднократно торби, Envirosax Направете прекрасна ставка за подароци или чувајте ги за себе! Погодна торба за еднократно еднократно еднократно што се склопува до мала големина и може да се чува уредно во вашата чанта, џеб, ранец или Одделот за ракавици.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди