.

.

New
UMОКУН 50 парчиња Гроздобер Налепници - Водоотпорни Налепници За Деца - Винил Симпатична Sticетска Налепница За Шишиња Со Вода, Лаптоп, Телефон, Тинејџери, Девојки, Возр

UMОКУН 50 парчиња Гроздобер Налепници - Водоотпорни Налепници За Деца - Винил Симпатична Sticетска Налепница За Шишиња

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

●50 ГРОЗДОБЕР ГОЛЕМИ НАЛЕПНИЦИ● : Секое пакување налепници вклучува 50 парчиња различни налепници Без дупликати, моделот прикажан на главната слика ќе се појави во вашиот пакет, сите налепници се во опсег од 2-3 инчи големина. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Откријте лепило на грбот и користете директно, налепниците лесно се лепат постојано или се лупат. Уште поважно, не останува остаток. Внатрешна и надворешна употреба. ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАНИЕ : Овие Налепници не се Применуваат на Груби и Нерамни Површини. ● ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА● : Опсегот на примена е многу широк. Украсување шишиња со вода, хидрофлака, лаптопи, компјутери, влошки за патеки, бележници, огледала, мек-книги, тетратки, списанија, багаж, скејтборди, сноуборди, велосипеди, автомобили и се друго што можете да замислите. ●ПОДАРОК ЗА ИЗНЕНАДУВАЊЕ : Нашиот асортиман на налепници за графити е вашиот вистински избор при изборот на подарок за вашите пријатели, деца,Тинејџери. Сигурен сум дека ќе бидат многу среќни и возбудени кога ќе го добијат овој подарок. Совршен како партиски материјали, партиски услуги, графикони за награди, мотивациони налепници. ●ГОЛЕМА ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО : ние сме 100% загарантирани дека сте целосно задоволни со вашиот производ или добивате поврат на средства. Ние Соработувавме СО ФБА за да ви даде добар квалитет На Премиерот превозот и кавга слободен враќа. UMОКУН 50 парчиња Гроздобер Налепници-Водоотпорни Налепници За Деца - Винил Симпатична Sticетска Налепница за Шишиња Со Вода, Лаптоп, Телефон, Тинејџери, Девојки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди