.

.

New
Груба Земја 12.000 ФУНТИ Про Серија Електричен Винч | Синтетичко Јаже-PRO12000S, Црно

Груба Земја 12.000 ФУНТИ Про Серија Електричен Винч | Синтетичко Јаже-PRO12000S, Црно

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

12000 ФУНТИ Про Серија Електрични Винч Синтетички Јаже. Мотор : Моќен 6 КС, Сооднос На Менувачот 265 : 1, 3 Фазен Планетарен Со Спојка За Лизгачки Прстен И Автоматско Сопирање на Барабанот. Вклучува Жичен Далечински Управувач, Кливис Хук, Хаус Ферлеад, Синтетичко Јаже 3/8" х 85 СТАПКИ. Вода И Прашина Доказ Номинална IP67. Поддржан од Груба Земја за 1 Година Електрична 2 Година Механичка Гаранција. 85 СТАПКИ Синтетички јаже. 85 СТАПКИ Синтетички јаже. 100 СТАПКИ Жица јаже. 4-Начин Ролери Fairlead. 100 СТАПКИ Жица јаже. 4-Начин Ролери Fairlead. Мора Да Има Додатоци Од Груба Земја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди