.

.

New
Станица За Полнење Geekria Компатибилна СО PSVR2, PS5, Playstation VR2 Штанд За Полнење Со Двојно Полнење Gamepad Шоу Случај Додатоци За Игри Со Вентилатор За Ладење На Домаќинот

Станица За Полнење Geekria Компатибилна СО PSVR2, PS5, Playstation VR2 Штанд За Полнење Со Двојно Полнење Gamepad

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Компатибилен СО PSVR2 & PS5 : Дизајниран За Play Station VR2/PS5 Дигитален Станицата за полнење може да наплаќа и складира два контролери PSVR2 и две гејмпади истовремено. Вентилатор за ладење : дното е опремено со тивок турбофан со голема брзина, кој може да ја исфрли топлината на конзолата PS5 за да го подобри својот работен век. МОЖЕ да се стави PS5 UHD И PS 5 DE домаќин. Индикатор за паметна ЛЕР : При полнење, инсталирајте го адаптерот за полнење и вметнете го во положбата за полнење за полнење. Црвеното светло е вклучено при полнење, а синото светло е вклучено кога е полно. Брзо полнење : Полнењето е побрзо и побезбедно со USB-C кабелот 2-во-1. Може да поврзе два USBs со компјутерот домаќин НА PS5 и да го наполни без поврзување на дополнителен извор на енергија. Пакет : приклучна станица за Полнење x 1, pvr2 го контролира адаптерот за полнење x 2, PS5 го контролира адаптерот за полнење x 2, USB-C кабел за полнење 2-ВО-1 x 1, држач за виси слушалки x 2, завртки за фиксирање на конзолата x 1. Забелешка : другите уреди не се вклучени. Станицата за полнење не е само станица за полнење, туку и извонреден VR штандови за складирање НА СЛУШАЛКИ И контролори PSVR2.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди