.

.

New
Хувер Пауердаш Пет Компактен Чистач За Теписи, Машина За Шампон, Лесен, Со Подлога За Складирање, Fh50750 И Hoover Prime Professionals Solutions, Ah31959

Хувер Пауердаш Пет Компактен Чистач За Теписи, Машина За Шампон, Лесен, Со Подлога За Складирање, Fh50750 И

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : лесен и компактен дизајн за ефикасно чистење и складирање МОЌНО ЧИСТЕЊЕ : Добро За нереди за миленичиња, области со голем сообраќај и мали простори. ПОБРЗО СУШЕЊЕ : Топлина за побрзо сушење за да можете брзо да се вратите на вашите теписи. СЕ СПРАВУВА СО НЕЧИСТОТИЈА и ДАМКИ ВО ОБЛАСТИ СО ГОЛЕМ СООБРАЌАЈ : Обезбедува Врвен Удар за да имате почист дом. НАШАТА НАЈМОЌНА ФОРМУЛА : Прецизно формулирана за справување со сите ваши тешки дамки. 7 ПАТИ ПОВЕЌЕ КОНЦЕНТРИРАНИ : 7 пати повеќе концентрирани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди