.

.

New
4 Компјутер Постави Големи 35 х 35 инчи Сатенски Квадратни Шалови Вратот Косата Главата Шамија Пакет

4 Компјутер Постави Големи 35 х 35 инчи Сатенски Квадратни Шалови Вратот Косата Главата Шамија Пакет

DEN 207.84

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Миење Раце Само. Комплет од 4 Парчиња составен од 4 различни дизајни. Мери приближно 90 х 90см (35 х 35 инчи). Изработен од полиестерски сатен со имитација на свилено чувство. Поединечно завиткани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди