.

.

New
Вемун Прстен Перница Свадба Прстен Носител Перница Венчален Прстен Перница Западен Стил Свадба Материјали Невестата Лакно Прстен Перница Прстен Носител Перница

Вемун Прстен Перница Свадба Прстен Носител Перница Венчален Прстен Перница Западен Стил Свадба Материјали Невестата

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Прстен Перница : јута прстен перница украсена со цвет декорација за врзување на прстенот Свадба Прстен Носител Перница : Боја : главно кафеава бела боја. Материјал : издржлив јута и лента. Големина на перница : околу 20*20см. Перница за венчален Прстен : Дојдете со ремен одзади за да го држите носителот на прстенот /момчето на страницата. Перница За Прстен со лак : Компактна големина и мала тежина за лесно носење. Прстен Носител Перница : свадбена церемонија. Список на пакети 1 * 20*20см Невестинска Свадбена Церемонија Џебен Прстен Носител Перница Перница Со Сатенски Ленти Опис на Стока за венчален прстен перница Покрај тоа, перницата доаѓа со ремен одзади за носител на прстен /момче на страница.Прстен перница предметот е едноставна и деликатна перница за венчален џеб од 20*20 см, која е украсена со јута и сатенски ленти во форма на цвет за врзување на прстенот и свадба и церемонија.Носител на венчален прстен перница-Компактна големина и мала тежина за лесно носење.Бовкнот прстен перница-свадбена церемонија.Прстен носител перница-јута прстен перница украсена со цвет декорација за врзување на прстенот. - Дојдете со ремен одзади за да го држи носачот на прстенот /момчето на страницата. - Материјал : издржлив јута и лента. - Големина на перница : околу 20*20см. Карактеристики-Боја : главно кафеава бела боја. - И Невестинска Свадбена Церемонија Џеб Прстен Носител Перница перница.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди