.

.

New
Норколд 622391 склопување на цевки од мозоци

Норколд 622391 склопување на цевки од мозоци

DEN 172.00

Тековен
Во продавницата

Тип на производ : Автоматски додаток Димензии на пакетот : 11. Количина на пакет : 1. Тежина на пакет : 0,1 Lbs. Тип на производ : Автоматски додаток. Димензии на пакетот : 11.0" H Количина на пакет : 1. Тежина на пакет : 0,1 bs. Фрижидерите во Норколд се белег на перформанси и сигурност. Бидејќи водечкиот производител на ладилници и замрзнувачи на Америка за RV, морски и камиони на пазарот, Норколд АД е признат како светски лидер во донесувањето на иновации на производи на производи во рекреативната индустрија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди