.

.

New
Венецуела Знаме Прст Печатење Кригла Кафе Тамблер Керамички Чај Чаша Смешни Подарок Со Логото Дизајн За Канцеларија Дома Жени Мажи - 11 Мл Бело

Венецуела Знаме Прст Печатење Кригла Кафе Тамблер Керамички Чај Чаша Смешни Подарок Со Логото Дизајн За Канцеларија

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Керамика Произведено во САД Или Увезено. Кафе Кригла-11оз / 330мл; 3. Лесно за чистење - керамичките чаши лесно се чистат, само измијте со вода. Керамиката е силна и издржлива, давајќи ви на вас и на вашето семејство поздрав живот. Прилагодено-Секоја персонализирана кригла е отпечатена со посебен дизајн, со симпатичен, забавен и кул дизајн на големо лого што ја прави оваа кригла уште поспецијална. Лесен за употреба-криглата е едноставна и дарежлива, здрава и невкусна, со нежна и мазна уста за позаборавен вкус. Уникатниот дизајн на увото е удобен за држење во рака, а керамичката кригла е со средна тежина, што ви го олеснува животот. Совршени подароци-бела кригла со персонализирано лого е совршена како празничен подарок за мама или тато или пријател, практична и оригинална во исто време. Прилагодена Кригла 11 мл Керамичка Шолја За Кафе Смешни Чаши За Отпечатоци Од Лого Уникатни Подароци За Мама Тато Пријател Уникатен Празник 1 Еез.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди