.

.

New
Сет од 6 крајбрежни за дрвена маса, подарок за домаќинство роденденски дом и декор за трпезарија, чај од чајник временски цртан филм виолетова

Сет од 6 крајбрежни за дрвена маса, подарок за домаќинство роденденски дом и декор за трпезарија, чај од чајник временски

DEN 1366.40

Тековен
Во продавницата

Направено од микрофибер кожа, има карактеристична висококвалитетна текстура и удобно чувство на рака Сет од 6, тоа е одлично за украсување на вашата кујна, дневна соба, спална соба или канцеларија и така натаму. Овие крајбрежни страни ќе ја спречат вашата маса да се изгреба и истроши и ќе обезбеди дополнително зафаќање. Погодно е за сите очила, чаши и чаши, лесен за чистење. Можете да ја замените шемата на крајбрежјето со вашата омилена слика! Само испратете ни ја сликата, тоа е бесплатна услуга за персонализација. Ви благодариме што ги гледавте нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и за секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди