.

.

New
Такоци Заменски Полнач ЗА Иком БП-279 БП-280 БП-280ЛИ Ф1000 Ф1000Д Ф1000С Ф1000Т Ф2000 Ф2000Д Ф2000С Ф2000т Радио

Такоци Заменски Полнач ЗА Иком БП-279 БП-280 БП-280ЛИ Ф1000 Ф1000Д Ф1000С Ф1000Т Ф2000 Ф2000Д Ф2000С Ф2000т Радио

DEN 479.84

Тековен
Во продавницата

Компатибилен СО BP-279 BP-280 BP-280 LI F1000 F1000 D F1000 S F1000 T F2000 F2000 D F2000 S F2000 T Циркулаторна функција Со Висок капацитет, совршена заменете го оригиналниот полнач за батерии. 12-месечна Гаранција и 14-дневна Гаранција За Враќање На Парите.Вашето задоволство е важно за нас, ве молиме слободно контактирајте не со секое прашање, 24*7 поддршка за Е-Пошта. Компатибилен Со Icom BP-279 BP-280 BP-280 LI F1000 F1000 D F1000 D F1000 T F2000 F2000 D F2000 S F2000 T IC-V88 FT-2000 IC-F1000 IC-F1000 D IC-F1000 S IC-F1000 T IC-f1000t IC-ф2000 ИЦ-Ф2000Д ИЦ-Ф2000С ИЦ-Ф2000т.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди