.

.

New
ДОИТУЛ Стаклен Стомна Со Капак и Излив, 50 мл/ 1500мл Стаклен Бокал За Вода Бокал За Ладен Чај, Стаклена Карафа За Топла/Ладна Вода, Бокал За Стаклена Вода За Пиење Стомн

ДОИТУЛ Стаклен Стомна Со Капак и Излив, 50 мл/ 1500мл Стаклен Бокал За Вода Бокал За Ладен Чај, Стаклена

DEN 414.40

Тековен
Во продавницата

Премиум Материјал : Изработен од квалитетно стакло и материјали од нерѓосувачки челик, издржлив за употреба Практично : Голем капацитет овозможува да се одржи голема количина на течност, погодно. Одличен Подарок : Споделете Со вашите пријатели и семејство како прекрасен подарок за загревање на куќата. Широка Примена : овој стомна е убав, како и практичен, совршен за забава, роденден, домашна и канцелариска секојдневна употреба. Повеќенаменски : овој стаклен бокал со капка од нерѓосувачки челик без капка, погоден за сорти топол или ладен пијалок, чај, млеко, кафе, сок и вино. Карактеристика - Премиум Материјал : Изработен од квалитетно стакло и материјали од нерѓосувачки челик, издржлив За употреба - Практичен : Голем капацитет овозможува да се собере голема количина течност, удобен - Одличен Подарок : Споделете Со вашите пријатели И семејството како прекрасна апликација За подарок За загревање на куќата : Овој стомна е убав, како и практичен, многу совршен за забава, дом, роденден и канцелариска секојдневна употреба - Повеќенаменска : оваа стаклена вода стомна со капка без нерѓосувачки челик топол/ Ладен Пијалок, чај, млеко, кафе, сок и вино спецификација : - големина : 11. 5см-Материјал : Нерѓосувачки челик, Големина на стакло : Околу 11. 06во Пакетот, Вклучувајќи 1 х Стомна За Вода.

Останатите карактеристики

- Size:
11. 5X11. 5X20. 5cm
- Material:
Stainless steel, glass
- Size:
About 11. 50X11. 50X20. 50cm/ 4. 52X4. 52X8. 06in
Package Including:
1 x Water Pitcher:
Обновено

Слични понуди