.

.

New
Венесун Сорорити Лопатка 18 инчен Недовршен Бор Дрвен Грчки Лопатка за братство

Венесун Сорорити Лопатка 18 инчен Недовршен Бор Дрвен Грчки Лопатка за братство

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Вистинската боја може малку да се разликува од онлајн сликите поради различните поставки на мониторот Ве молиме дозволете мало отстапување на мерењето за податоците. Ако лопатката е скршена во секое време, ве молиме испратете ни порака, ние ќе ви дадеме задоволително решение во рок од 24 часа. [Големо Братство/Сестринство Лопатка] ова е дрвена лопатка од 18 инчи која не е обоена или на која било ставена лак/завршница. Тоа им олеснува на луѓето да го украсуваат како што би сакале за братство/сестринство или која било друга причина. [Идеален Подарок за секој грчки] тоа е вистинскиот вид на површина или за лепење на букви и симболи, за горење дрва или сликање. Веројатно има и други практични намени за овие лопатки. Но, ако сте запознаени со грчкиот систем, тогаш веќе треба да имате идеја за тоа како тие можат да бидат украсени. [Лесен и Мазен] Многу лесен и дрвото е дополнително мазно. Лесно за сликање. Одлично за украсни цели и прикажување, оставете ги да го закачат надвор од нивните соби, над нивните кревети или каде сакате, се додека е и се покажува!. [Услуга по Продажбата] ние, ВЕНЕСУН работевме навистина напорно за да ви понудиме висококвалитетни борови лопатки од дрвена штица, но во неверојатен случај да не сте задоволни со купувањето, слободно испратете ни порака во секое време, ќе ви дадеме задоволително решение во рок од 24 часа. Без разлика дали станува збор за голема/мала изработка, украсување или само забавна ноќ, девојките од сестринството сигурно знаат да бидат уметнички. Како што е кажано, лопатките за сестринство се едни од најдобрите начини девојките од сестринството да покажат што добиле. Лопатките за сестринство се подарок во грчкиот Живот што малите им го даваат на своите големи (или понекогаш големите им ги даваат на своите мали) за да ја покажат врската што ја имаат едни со други. Кога го добив лопатката тоа беше еден од најголемите моменти во мојата сестринска кариера. Понекогаш лопатката има тема што ги поврзува сестрите.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди