.

.

New
Птици Дрво Колиба Рајот Паѓа Стаклена Тегла - Еден Галон Бокал, Јасен Кристал-Повеќекратна Употреба: Свадбена Декорација, Кутија За Фондови За Меден Месец, Домашен ?

Птици Дрво Колиба Рајот Паѓа Стаклена Тегла - Еден Галон Бокал, Јасен Кристал-Повеќекратна Употреба: Свадбена

DEN 2.00

Тековен
Во продавницата

ПРЕКРАСНА РЕПЛИКА ОД АНИМАЦИСКИОТ ФИЛМ "ГОРЕ" - Се Сеќавате на Рајот На Карл иl? Овој бокал носи слатки спомени од таа незаборавна љубовна приказна ХАРТИЈА ЗАЛЕПЕНА НАПРЕД-Исто како во филмот. Забележете дека оваа тегла е јасна, но позадината на фотографијата може да направи да изгледа малку потемна. ОДЛИЧНА ДЕКОРАЦИЈА ЗА ЗАБАВИ-дали треба да соберете пари од вашите гости? Совршено е за собирање средства или кутија за фондови за меден месец. КОРИСТЕТЕ ГО КАКО ЦВЕТНА ВАЗНА-Ставете лажни или природни лози што висат од неа заesетски допир во декорацијата на вашиот дом. ОДГОВАРА НА РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ НА ДЕКОР-Фарма, хипи, рустикален, гроздобер. Тоа е одличен подарок За Денот На Мајките, Невестинскиот Туш, Божиќ или која било друга посебна пригода.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди