.

.

New
2 Спакувајте Смешно Куче Бандана Лошо Куче Бандана Во Моја Одбрана останав Без Надзор Куче Бандана

2 Спакувајте Смешно Куче Бандана Лошо Куче Бандана Во Моја Одбрана останав Без Надзор Куче Бандана

DEN 270.24

Тековен
Во продавницата

Изработени од меки полиестерски влакна Триаголник вратоврска на бандана, Лесен за врзување. Машинско перење и Сушење. Една големина одговара на сите : 70см * 34см ( 27,56 инчи * 13,39 инчи). СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Пакет од 2, вклучувајќи еден црн и еден бел. Во Мојата Одбрана останав Без Надзор. Нашите бандани за кучиња се совршени за божиќен подарок, роденденски подарок или само за лекување на вашето специјално кученце. Убаво спакувано во торба, која е строго заштитена од каква било штета за време на транспортот. Изработени од меки полиестерски влакна. Триаголник вратоврска на бандана, Лесен за врзување. Машинско перење и Сушење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди