.

.

New
25 42 парчиња Декорација На Чевли Од Еднорог За Сабо Сандали, Слатки Додатоци За Чевли За Виножито Шарм За Девојки Забава Фаворизира Подароци

25 42 парчиња Декорација На Чевли Од Еднорог За Сабо Сандали, Слатки Додатоци За Чевли За Виножито Шарм За Девојки

DEN 159.84

Тековен
Во продавницата

①Еднорог Шарм Сет Вклучува 25 парчиња не повторување девојки шарм Разновидните колокации ги задоволуваат потребите за секојдневно носење. ●Популарни Додатоци€ Светли бои и модни дизајни на розова декорација на чевли со еднорог шарм ги прават вашите чевли поинтересни и уникатни. За да го инсталирате шармот, ве молиме држете го и вметнете го со агол од 45 степени. За да го отстраните, посегнете во дупките на чевлите, малку турнете го дното на шармот на чевлите додека не излезе. Не користете влечење за да избегнете паѓање или оштетување на чевлите. ●Широка Примена Q симпатичната декорација шарм се користи за чевли со дупки, како што се градинарски сабо. Нанесете и на нараквица, нараквица со дупки. ●Идеален Подарок●специјално дизајниран совршен подарок за деца, тинејџери, семејство, пријатели, забави.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди