.

.

New
Ноќта На вештерките Лавра Козметичка Торбичка Шминка Случај Патент Молив Случај За Деца Торбичка Канцелариски Материјал Случај

Ноќта На вештерките Лавра Козметичка Торбичка Шминка Случај Патент Молив Случај За Деца Торбичка Канцелариски Материјал

DEN 127.84

Тековен
Во продавницата

Увезени Димензија : 7,87"(Л) х 3,35 "(Ж)х 2,16"(В), умерен капацитет за учениците да држат моливи, за жените да ја држат својата козметика. Материјал : Материјал : мека и удобна стп кожа ткаенина. Торба со молив за затворање на патент вклучува еден главен џеб и мала торба за оддел. Со тоа, можете да управувате со вашите предмети уредно, не само училишен прибор, туку и козметика. Пренослива торба со молив, водоотпорна и лесна за чистење.16 " (В) Материјал : Мека И удобна Стп Кожа Ткаенина Дизајн : 1.Тип на затворање : затворање на Патент 2.Главен џеб И Мал оддел Карактеристики на торбата : 1.It може да се користи како торба за моливи за студенти, или мала козметичка кеса за жени.It може да ви помогне да управувате со вашите предмети уредно, не само училишен прибор, туку и козметика.Со двострани отпечатоци, тоа може да го направи вашиот живот пошарен.Вклучена е пренослива торба со моливи, водоотпорна И лесна За чистење Пакет : 1 x торба со Моливи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди