.

.

New
Auto Ventshade [AVS]Bugflector II / Hood Shield | 88-99 Chevy/GMC C1500, K1500, 88-00 C2500/3500, K2500-K3500, 92-99 Subr, 92-94 Blazer, 92-99 Yukn, 95-99 Tahoe, Висок Профил - Чад, 1 компјутер. | 25631

Auto Ventshade [AVS]Bugflector II / Hood Shield | 88-99 Chevy/GMC C1500, K1500, 88-00 C2500/3500, K2500-K3500, 92-99

DEN 316.80

Тековен
Во продавницата

ФИТМЕНТ-88-99 Чеви/ГМЦ Ц1500, К1500, 88-00 Ц2500/3500, К2500-К3500, 92-99 Субр, 92-94 Блејзер, 92-99 Јукн, 95-99 Тахо БЛОКОВИ БУБАЧКИ-Изградени За да им дадат најголема количина на отклонување на инсектите од која било големина со која било брзина со дизајн од висок профил. Ја штити хаубата, шофершајбната, браниците и светлата од чипови, вдлабнатини и прстени. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Дизајнирано за да одговара на точната година на вашето возило, изработка и модел за дополнување на контурите на вашата хауба. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена во САД со глобални материјали, вклучително и акрилик отпорен на удари. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-лесно И брзо Се Инсталира со претходно нанесена 3м автомобилска лента или механички сврзувачки елементи. ФИТМЕНТ-88-99 Чеви/ГМЦ Ц1500, К1500, 88-00 Ц2500/3500, К2500-К3500, 92-99 Субр, 92-94 Блејзер, 92-99 Јукн, 95-99 Тахо. БЛОКОВИ БУБАЧКИ-Изградени За да им дадат најголема количина на отклонување на инсектите од која било големина со која било брзина со дизајн од висок профил. Ја штити хаубата, шофершајбната, браниците и светлата од чипови, вдлабнатини и прстени. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Дизајнирано за да одговара на точната година на вашето возило, изработка и модел за дополнување на контурите на вашата хауба. ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА-Изработена во САД со глобални материјали, вклучително и акрилик отпорен на удари. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-лесно И брзо Се Инсталира со претходно нанесена 3м автомобилска лента или механички сврзувачки елементи. Никој не ужива во чистење на тврдоглавите, исушени црева на бубачки по долго патување. Тоа е местото каде Што влегува Bugflector II. Дизајнот од висок профил обезбедува максимална заштита од сите грешки, големи и мали, додека неговиот дизајн надвор од хаубата овозможува лесно чистење и депилација. Направен од издржлив акрилик отпорен на удари, Бубачката II може да издржи сѐ, од миење автомобили и бубачки до абење при секојдневно возење или излегување надвор од патот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди