.

.

New
Алатката Делови Камера 1/4 Завртка Поврзување Адаптер Поврзување Кука За Камера Рамо Прашка Вратот Ремен Торба Случај

Алатката Делови Камера 1/4 Завртка Поврзување Адаптер Поврзување Кука За Камера Рамо Прашка Вратот Ремен

DEN 1027.20

Тековен
Во продавницата

Пакетот Вклучува : 1/4" Статив монтирање x1 Кука Поврзување Адаптер x1 | Материјал : легура на цинк. Погоден за повеќето dslr/SLR камери / Мини DV Камера / DC со стандарден приклучок за статив од 1/4 инчи. Описи : Материјал : цинк легура тежина : 15гсоодветен за : Погоден за : Погоден за повеќето dslr/SLR камреас / Мини ДВ Видео Камера / DC со стандарден штекер за статив од 1/4 инчи.Овој адаптер има универзална завртка од 1/4 инчи -20, откако ќе го инсталирате на држачот за статив од 1/4 инчи , можете да го поврзете со Ремен За Брза Прашка или да ја поврзете камерата со која било друга кука.Спецификации : Материјал : цинк легура тежина : 18гфитинг за : сите SLR/DSLRItems како што е прикажано на сликата пакет вклучува : 1/4 " статив планината x1hook Поврзување Адаптер x1 точка специфики : Тип : Рака Алатка Делови број на Модел : Камера Завртки прилагодено : No Usage : Дома DIY.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди