.

.

New
Колумбија Момчиња Пфг Краток Ракав Графички Маичка

Колумбија Момчиња Пфг Краток Ракав Графички Маичка

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

80% Полиестер, 20% Памук ОМНИ-ФИТИЛ : технологија за отстранување На Влага за на отворено. Омни-Фитил ја повлекува влагата од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за да го забрза испарувањето—за брзо сушење, подобрена удобност до кожата. УДОБНОСТ НА КРАТКИ РАКАВИ : оваа мека и лесна графичка маичка е слој со кратки ракави што ќе сакаат да го носат преку целата година. НАПРАВЕНА ЗА РИБА : Направена Од мешавина од полиестер што брзо се суши - оваа кошула беше дизајнирана да биде подеднакво дома на вода или да виси околу камперскиот оган. КЛАСИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : оваа графичка маичка е направена со редовно вклопување, за класично суштинско значење за кое не мора да размислуваат двапати. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : вниманието на колумбија кон деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само најквалитетни материјали, стручна изработка и издржливи шевови. Ова е долготрајна облека во која ќе уживаат цела сезона. Графичка маичка за брзо сушење изградена со технологија за фитил со перформанси На омни-Фитил. Направена од мека мешавина од полиестер-памук, оваа кошула е неопходен риболов и вода што е подеднакво дома на суво. Колумбија ја нуди оваа маичка со кратки ракави со младинска големина во повеќе бои и големини. Редовно Вклопување.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди