.

.

New
Памучно Платно Класичен Кревет За Перници-Пренослив Кревет За Кучиња, Внатрешен/Надворешен Кревет За Миленичиња

Памучно Платно Класичен Кревет За Перници-Пренослив Кревет За Кучиња, Внатрешен/Надворешен Кревет За Миленичиња

DEN 1536.48

Тековен
Во продавницата

Перница Кревет - секој кревет е великодушно исполнет за максимална поддршка; и е структуриран со канали Кревет За миленичиња – Направен со памучно платно од 100 проценти; Правоаголна Форма; Претходно измиен и претходно намален, може да се користи како кревет за кучиња на отворено или внатрешен кревет за перници за миленичиња. Перница за кучиња со 5-инчен шипка и страничен патент; така што капакот лесно се отстранува и заменува – машина за перење, лесно одржување. Големина : Голем : 34 "Л х 45"В х 5" Х. Изберете Од : Небо; Песок; Сина Лента; Розова лента. Нашата класична серија постелнина за перници е дизајнирана да обезбеди удобност, поддршка и издржливост што му се потребни на вашето домашно милениче (како и висок квалитет, атрактивен дизајн и прифатлива цена што ја сакате!).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди