.

.

New
КФЈБХ Памук 5 Слоја Дебела Газа Перница Пешкир За Домашна Постелнина Декоративна Перница Покријте Супер Меки Комплети Постелнина

КФЈБХ Памук 5 Слоја Дебела Газа Перница Пешкир За Домашна Постелнина Декоративна Перница Покријте Супер Меки Комплети

DEN 3010.56

Тековен
Во продавницата

Точка производ : Перница пешкир Список за пакување : 2 парчиња *крпи за Перници. Ткаенина : Памук. Големина : 52см*78см. Употреба : Дома, кревет, троседот. Производ на ставка : Список За Пакување Крпи за Перници : 2 парчиња *крпи за Перници ткаенина : Памучна Големина : 52 см*78смуза : Дома, кревет, софасезона : Пролет, Лето, Aut, Зимска Забелешка : бојата на сликата може да варира во зависност од мониторотпоради рачно сечење и шиење, дозволено е отстапување од 1~2 см.Ќе биде совршен подарок За денот на Мајката за мама.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди