.

.

New
Clispeed 1 пар вреќи со вреќи со вреќи за мажи за мажите кои удираат торба за деца за фитнес вежби со тегови пондерирани ленти за зглобот

Clispeed 1 пар вреќи со вреќи со вреќи за мажи за мажите кои удираат торба за деца за фитнес вежби со

DEN 412.96

Тековен
Во продавницата

Завртки за тежина на глуждот : Тежини на зглобот на глуждот, изработени од врвен полиестерски материјал со исклучителна изработка Тежини на зглобот на зглобовите : Прецизен сегментиран дизајн, не е лесен за купување и тоне, униформата сила не ги повреди стапалата. Тегови на зглобовите за мажи : Удобно чувство на рака, пријателски за кожата и безбедно, тоа нема да ви наштети на рацете. Тежини на нозете : Одличен помошник за правење спорт и тренингот полесно за вас. Тежини на рака : Тежини на зглобот на глуждот, го намалуваат товарот на дланките и го прават поудобно за употреба. Завртки за тежина на глуждот : Тежини на зглобот на глуждот, изработени од врвен полиестерски материјал со исклучителна изработка. Тежини на зглобот на зглобовите : Прецизен сегментиран дизајн, не е лесен за купување и тоне, униформата сила не ги повреди стапалата. Тегови на зглобовите за мажи : Удобно чувство на рака, пријателски за кожата и безбедно, тоа нема да ви наштети на рацете. Тежини на нозете : Одличен помошник за правење спорт и тренингот полесно за вас. Тежини на рака : Тежини на зглобот на глуждот, го намалуваат товарот на дланките и го прават поудобно за употреба. Список на пакети 1 x Пар на карактеристики на песочни вреќи со тежина -Материјал : Ironелезен песок и полиестерски зглобови за мажи -боја : вежби со тегови на сини глуждови -прилагодлив еластичен опсег, лесен за ставање и одвојување, погоден за почетници и искусни завиткувања на тежината на глуждот. - Одличен помошник за правење спорт и тренингот полесно за вас ленти за тежина против лизгање. - Полесно е да се вклопи глуждот или зглобот, анти-лизгачки дизајн, не е лесно да се паднат тежините на рачката. - Удобно чувство на рака, пријателски за кожата и безбедно, тоа нема да ви наштети на рацете на зглобот на зглобовите. - Погодно за трчање, јога, танцување, пилатес, одење или дневна практична употреба нараквица со тежина. Дали сте во потрага по цврста, доверлива алатка што може да ви помогне да вежбате? Ако да, не гледајте повеќе! Нашите професионални тежини на зглобовите, изработени од врвен материјал, мора да ги задоволат вашите потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди