.

.

New
Партнери Бренд PARTKITSK Јадење Пакет Партиција Комплет, 1/Комплет

Партнери Бренд PARTKITSK Јадење Пакет Партиција Комплет, 1/Комплет

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Овој комплет за преграда за садови е дизајниран да се вклопи во нашата кутија за садови број на залихи 181828 Комплет вклучува : . 3 групи на партиции. Земја на потекло : Сад. Комплет За Партиција За Пакување Садови. Овој Комплет За Преграда за садови е дизајниран да се вклопи во нашата кутија за пакување садови (181828дишување). Комплет вклучува : 3 групи на партиции.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди