.

.

New
ТРЕКСД Зимски Кожни Ракавици Машки Ракавици Руно Наредени Топло Возење Ракавици За Прсти

ТРЕКСД Зимски Кожни Ракавици Машки Ракавици Руно Наредени Топло Возење Ракавици За Прсти

DEN 4340.16

Тековен
Во продавницата

Зимски кожни ракавици машки ракавици руно наредени Топло возење со ракавици за прсти. Во зима, тоа е од суштинско значење. Не заборавајте да си купите добар пар ракавици. Овие ракавици ги чуваат вашите раце од студ во зима. Зимски кожни ракавици машки ракавици руно наредени.Топло возење со прст gloves.In зима, тоа е од суштинско значење.Не заборавајте да си купите добар пар ракавици.Овие ракавици ги чуваат вашите раце од студ во зима.Топло, дише и удобно.Ракавиците се направени од leather.So овие ракавици се многу топли.Мека и удобна против студ.Дајте ви удобност и топлина.Прилагодлив за исполнување на различни услови на носење.Применлива сезона : Зима.Материјал : кожа.Забелешка : Поради осветлувањето, може да има мала разлика во бојата.И поради рачно мерење на големината, може да има грешка од 1-3 см. Податоците се само за повикување, ве молиме разберете.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди