.

.

New
USB Флеш Диск, ТРАНСПАРЕНТЕН КАПАК USB Флеш Диск Пластичен U Диск За Компјутерски Лаптоп Лаптоп За Компјутер Лаптоп Складирање И Резервна Копија, Небесно Сина, 64mb

USB Флеш Диск, ТРАНСПАРЕНТЕН КАПАК USB Флеш Диск Пластичен U Диск За Компјутерски Лаптоп Лаптоп За Компјутер Лаптоп Складирање

DEN 73.76

Тековен
Во продавницата

?●ОГРОМЕН ПРОСТОР-НАДВОРЕШНИ СТОГРАМИ НА СТАПЧЕ за ФОТОГРАФИИ-Стапчето за Фотографии нуди лесен и брз начин за пренос на фотографии и видеа Дозволете да ја ослободите меморијата на вашите мобилни уреди без користење на кабел или i Cloud. ?●ПРЕНОСИ СО ГОЛЕМА БРЗИНА со q - брза размена на податоци usb флеш-уред, usb-флеш-уредот додава повеќе складирање, usb-погоните на палецот може да се користат за конзоли за игри, аудио во автомобил и многу повеќе, usb-погоните на палецот го олеснуваат и побрзо пренесувањето на датотеките. ?● Без НИКАКВА ИНСТАЛАЦИЈА на СОФТВЕР-Приклучете И репродуцирајте без инсталација на софтвер; Едноставно вметнете ги погоните на палецот во уредот за пренос и складирање на податоци помеѓу уредите. Уредот За Пенкало За Складирање На Преклопување Поддржува WINDOWS 7/8/10 / Виста / XP / Unix / 2000 / ME / NT Linux И MAC OS, и е компатибилен со USB 3. ?Е ПОГОДЕН ЗА СИТЕ УПОТРЕБИ и ПОДАТОЦИ-Погоден За складирање на дигитални податоци за училишна, деловна или секојдневна употреба. Аплицирајте за складирање податоци на музика, фотографии, филмови, софтвер и други датотеки. ?●100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО-ние сме посветени на искуството на клиентите и нудиме обезбедување квалитет и доживотна професионална услуга за клиентите. Ве молиме слободно контактирајте не во секое време. Нашата пријателска и сигурна услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа!. ?●ОГРОМЕН ПРОСТОР-НАДВОРЕШНИ СТОГРАМИ НА СТАПЧЕ за ФОТОГРАФИИ-Стапчето за Фотографии нуди лесен и брз начин за пренос на фотографии и видеа. Дозволете да ја ослободите меморијата на вашите мобилни уреди без користење на кабел или i Cloud. ?●ПРЕНОСИ СО ГОЛЕМА БРЗИНА со q - брза размена на податоци usb флеш-уред, usb-флеш-уредот додава повеќе складирање, usb-погоните на палецот може да се користат за конзоли за игри, аудио во автомобил и многу повеќе, usb-погоните на палецот го олеснуваат и побрзо пренесувањето на датотеките. ?● Без НИКАКВА ИНСТАЛАЦИЈА на СОФТВЕР-Приклучете И репродуцирајте без инсталација на софтвер; Едноставно вметнете ги погоните на палецот во уредот за пренос и складирање на податоци помеѓу уредите. Уредот За Пенкало За Складирање На Преклопување Поддржува WINDOWS 7/8/10 / Виста / XP / Unix / 2000 / ME / NT Linux И MAC OS, и е компатибилен со USB 3.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди