.

.

New
Компатибилен Со Chevy S10 Пар Чад Леќи Јасен Агол Фар+LED 3-То Светло За Сопирачките

Компатибилен Со Chevy S10 Пар Чад Леќи Јасен Агол Фар+LED 3-То Светло За Сопирачките

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Flug - N-Play Операција, Ниска Потрошувачка На Енергија Flor доаѓа со Сет На Фарови тие ви дозволуваат јасно да го видите патот пред вас во текот на ноќта и во секое лошо време што може да се појави. Нашите фарови го надградуваат лицето на вашето возило со јасен стил и екстремен опсег.Трид Светло За Сопирање : нашето трето светло за сопирачките Е брз и лесен начин да го облечете вашиот пикап. Кога се осветлуваат, светлите Led Диоди (Диоди Што Емитуваат Светлина) се осветлуваат и сјаат до десет пати посветли од стандардните светилки. Дури и кога сопирачката не е притисната, интегрираното товарно светло (доколку е опремено) дава многу бело светло за да ја видите вашата опрема во креветот на камионот. ЛЕД-третото светло за сопирачките има издржлива поликарбонатна леќа со рефлектор во слободна форма и достапна или Со Проѕирна леќа или Со Прилагодена Пушена леќа.Вклучен пакет : 1 x сет На Фарови 1 x Трето Светло За Сопирачкаовој производ е компатибилен со : 98-04 Шевролет С10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди