.

.

New
Гпзм Машка Торба Глава Слој Чанта Од Говедска Кожа кожа корејска Верзија На Документот Машка Секојдневна Актовка

Гпзм Машка Торба Глава Слој Чанта Од Говедска Кожа кожа корејска Верзија На Документот Машка Секојдневна Актовка

DEN 577.60

Тековен
Во продавницата

Кожа Земја Како Што Е Означено. Рационализирајте го деловниот нов стил. Текстурата на ткаенината од говедска кожа е јасна и рамна, отпорна на абење и отпорна на гребење. Деликатна постава, удобна класификација на складирање, лесно патување повеќе хуман простор. Легура патент е силна и издржлива, може да издржи долго време затворање. Голем капацитет, предни и задни џебови со патент, скриени џебови, голем мултифункционален простор за складирање. Земја Како Што Е Означено. Рационализирајте го деловниот нов стил. Текстурата на ткаенината од говедска кожа е јасна и рамна, отпорна на абење и отпорна на гребење. Деликатна постава, удобна класификација на складирање, лесно патување повеќе хуман простор. Легура патент е силна и издржлива, може да издржи долго време затворање. Голем капацитет, предни и задни џебови со патент, скриени џебови, голем мултифункционален простор за складирање. Рационализирајте го деловниот нов стил.Текстурата на ткаенината од говедска кожа е јасна и рамна, отпорна на абење и отпорна на гребење.Деликатна постава, удобна класификација на складирање, лесно патување повеќе хуман простор.Легура патент е силна и издржлива, може да издржи долго време затворање.Голем капацитет, предни и задни џебови со патент, скриени џебови, голем мултифункционален простор за складирање.Материјал : вистинска кожа стил. Обичниот пакет вклучува : актовка {не вклучувајќи други производи за прикажување}Белешки. Поради разликите во различни монитори, сликите можеби не ја одразуваат вистинската боја на производот. Во споредба со вашата детална големина, дозволете грешка од 0,1-0,5 см поради рачно мерење. Предмет на физичкиот објект.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди