.

.

New
Машки Момчиња Слаби Претходно врзани Патент Врски Свадба Шема Дизајнер Клип На Вратоврска

Машки Момчиња Слаби Претходно врзани Патент Врски Свадба Шема Дизајнер Клип На Вратоврска

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

Жакард, Микрофибер, Полиестер Деловна мода слаби готови за носење полесни тенки вратоврски со патент, оваа вратоврска од жакард со патент има претходно изработен јазол, 1200 конци, погодни за мажи и Големи момчиња, Должина : 48см(18,9"), најширока : 7см(2,75"), Материјал : безгрижен микрофибер полиестер, не премногу сјаен, не премногу досаден, Хемиско чистење, пеглање со ниска температура. Нема време за врзување? Пробај со патент. Овие слаби црни врски со патент имаат трендовска ширина од 2,75 инчи и изгледаат исто како само-врзана слаба вратоврска кога се носат. Тајната е патент во опашката за врзување што овозможува јаката брзо да се прошири и да се вклопи над главата без да мора да врзува јазол. Достапно во стандардна должина од 18 инчи за да одговара на жени, пред тинејџери и пониски мажи. Популарни за индивидуална употреба, но исто така се одлични за создавање униформен изглед меѓу персоналот или големата група. Изладете се со стилот со здружување на оваа луксузна гардероба неопходна со кошула со фустан со дезен, тенок скроен црн костум и џебен квадрат со светли бои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди