.

.

New
ExcelSteel Кујна Кошница Силиконски Мијалник Цедилка, 4.5, Црвено

ExcelSteel Кујна Кошница Силиконски Мијалник Цедилка, 4.5, Црвено

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Совршено вклопување-изградено со 4 5 " Дијаметар за совршено да се вклопи во повеќето традиционални мијалници и отстранување на ѓубрето. Лесен за инсталирање и отстранување!. Перфорирано тело-дизајнирано со перфорирани дупки за соодветен проток на вода за да спречи затнување и блокирање на честичките и остатоците од храната. Издржливо изграден-има издржлив раб од нерѓосувачки челик кој е изграден за долготрајна, секојдневна и тешка употреба во вашиот домашен мијалник и кујна. Не Е Потребно Собрание. Барате да спречите постојано затнување на мијалникот и натрупување на одводот? Ова 4. 5" силиконски кујнски мијалник цедилка за корпи е совршено решение. 5 " дијаметар за да одговара на повеќето традиционални мијалник и отстранување на ѓубрето и дизајниран со издржлив раб од нерѓосувачки челик за секојдневна употреба. Со перфориран дизајн, Гледајте Како водата лесно ќе се обезмасти и тече низ дупките. Оваа цедалка е конструирана со мазен силиконски материјал кој нема да сече, Гребе, ниту ' рѓа. Карактеристики на инвертибилно-флексибилно тело, така што честичките и остатоците од храната полесно може да се исчистат и отстранат. Лесен за инсталирање, употреба и чистење. Овие комбинирани карактеристики го прават овој сигурен додаток на вашиот кујнски мијалник и задолжителен за секој дом. Подобрете ја вашата кујна со беспрекорно искуство!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди