.

.

New
Ножицидиректен 440с Левак Професионално Сечење Смолкнување, 7 Инчи, 4 Унца

Ножицидиректен 440с Левак Професионално Сечење Смолкнување, 7 Инчи, 4 Унца

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Јапонски Нерѓосувачки0 Инчен дизајн на Спротивставена рачка со отстранлив одмор на прстите. Одличен Квалитет и Вредност. Јапонски Нерѓосувачки.0 Инчен дизајн на Спротивставена рачка со отстранлив одмор на прстите. Одличен Квалитет и Вредност. Ножицидиректен Јапонски 440с нерѓосувачки 7 инчен смолкнување за сечење со лева рака со спротивставен дизајн на рачката и отстранлив прст, рамна прилагодлива завртка за затегнување за лесно прилагодување и остар Конвексен раб. Одличен квалитет и Вредност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди