.

.

New
Баболат Вртежи Во МИНУТА Експлозија 100 метри Тенис Стринг

Баболат Вртежи Во МИНУТА Експлозија 100 метри Тенис Стринг

DEN 622.40

Тековен
Во продавницата

Екструдиран монофиламент со октогонален профил Тип на низа : монофиламент. Мерач : 17 (1,25 мм). Должина : 660 стапки. ТОА Е ПОБЕДНИЧКИОТ ИЗБОР ЗА РАФАЕЛ НАДАЛ, ЏО-ВИЛФРИД ЦОНГА И САМАНТА СТОСУР. ВИСТИНСКАТА НИЗА ЗА ИГРАЧИ КОИ САКААТ ПОВЕЌЕ КОНТРОЛА И НЕВЕРОЈАТНА СПИН! Преполна со најновите технологии, оваа ко-полиестерска монофиламентна низа со висока густина нуди тотално уникатно чувство и моќен, ултра-брз одговор. Октогоналниот дел и вкрстената силиконска обвивка им овозможуваат на жиците брзо да се вратат во првобитната положба и подобро да ја "гризат" топката за максимално вртење.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди