.

.

New
Нортон Ко. 2620 3x Практични Алуминиум-Оксид 100 Ронки Шкурка, 9&засилувач;цитат х 11&засилувач; цитат

Нортон Ко. 2620 3x Практични Алуминиум-Оксид 100 Ронки Шкурка, 9&засилувач;цитат х 11&засилувач; цитат

DEN 128.80

Тековен
Во продавницата

Исклучителни перформанси на сите површини и премази Флексибилна поддршка засилена со влакна за одличен живот, флексибилност и отпорност на кинење кога е преклопена. Не-пигментиран, стеарат на база на вода (анти-затнување) слој за најдобра отпорност на затнување и вчитување за време на брусење. Нема боја во процесот на обложување, така што нема шанси за пренесување на бојата на работното парче. Нема завршна контаминација. Опис На производот Премиум термички обработен абразив од алуминиум оксид трае 3 пати подолго и се сече 3 пати побрзо од конвенционалните производи од алуминиум оксид. Од Производителот Премиум термички обработениот абразив на алуминиум оксид трае 3 пати подолго и се сече 3 пати побрзо од конвенционалните производи од алуминиум оксид.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди