.

.

New
Случајот Со Личноста На Монистра, Проѕирна Пластична Кутија за Складирање Монистра со 25 Отстранливи И Наредени Тегли, вклучува 5 капаци со завртки, Складирање На Ор

Случајот Со Личноста На Монистра, Проѕирна Пластична Кутија за Складирање Монистра со 25 Отстранливи И Наредени

DEN 150.88

Тековен
Во продавницата

ДИМЕНЗИИ : Изработени од издржлива пластика и има затворање со двојно копче за ослободување Мери 7,5 х 3,9 х 1,4 инчи. РЕДЕЊЕ : 25 завртки врвни тегли со 5 капаци, кои овозможуваат редење. Секој оџак мери 1,2 х 3 инчи. ОДДЕЛ : Шест поделени канти, кои го држат секој куп тегли на место, додаваат друго ниво на координација. ОРГАНИЗИРАЊЕ : Чувајте монистра и широк спектар на предмети во овие тегли. Група по големина, форма и боја. РАЗНОВРСНА : Одлична занаетчиска кутија! Чувајте материјали за изработка на накит, семенски монистра, мини парчиња, завртки и мали делови. Линијата за складирање На Куќиштето На Личноста од Монистра има одговор за сите ваши потреби за складирање занаети!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди