.

.

New
Зона-365 Ц Е Серум За Осветлување На Ферулна Киселина И Колагенски Серум-Пакет Против Стареење-Направен Во Нега НА Кожа ВО САД

Зона-365 Ц Е Серум За Осветлување На Ферулна Киселина И Колагенски Серум-Пакет Против Стареење-Направен Во

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

НАПРАВЕНИ ВО САД И ВНИМАТЕЛНО ФОРМУЛИРАНИ СЕРУМИ : Забавете го фотостареењето и зајакнете ја кожата со комбинирана моќност На Зоната - 365 Серум За Осветлување И Зона - 365 Колагенски Серум за да ја задржите еластичноста на вашата кожа и да ги навлажнете сувите области за да ви дадат полна и еластична кожа Сите Наши Зони-365 серуми И Крем производи се гордо развиени и произведени целосно во Соединетите Американски држави. ОСВЕТЛУВАЊЕ НА СЕРУМСКАТА ФЕРУЛНА КИСЕЛИНА СО ВИТАМИН Ц И Е за ДА ЈА НАПРАВИ ВАШАТА КОЖА СЈАЈНА : Зона-365 Ц Е Феруличниот Серум За Осветлување е специјално формулиран со витални состојки Како Што Се Ферулна Киселина, Витамин Ц и Витамин Е. Ферулната Киселина ја поправа кожата оштетена од сонце и го зајакнува антиоксидативното дејство На Витамините Ц И Е.Овој серум исто така го осветлува тонот на кожата, ја намалува хиперпигментацијата, мелазмата и ги коригира другите несовршености на кожата. Добијте младешка кожа со секојдневна употреба На Зоната-365 Убавина В Е Феруличен Серум За Осветлување. В Е ФЕРУЛИЧНИОТ СЕРУМ ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ СОДРЖИ МЕШАВИНА ОД СОСТОЈКИ ПОГОДНИ ЗА КОЖАТА КОИ СЕ БОРАТ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕТО и СИМПТОМИТЕ НА АКНИ : сите Производи За Убавина Зона-365 се направени со употреба на состојки погодни за кожата за да се осигура дека дури и најчувствителната кожа е без иритација. Користете го нашиот Серум За Осветлување Ц Е За да и ги дадете на вашата кожа вистинските хранливи материи и да спречите појава на акни. Исто така, делува како отстранувач на темни дамки за траги од мозолчиња и како отстранувач на дамки за стареење на лицето за да ја намали појавата на фини линии и брчки. КОЛАГЕНСКИОТ СЕРУМ Е ВНИМАТЕЛНО ФОРМУЛИРАН СО БИЛНИ СОСТОЈКИ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : Зона-365 Убавината е посветена на обезбедување моќни серуми со нежни состојки. Нашиот серум за колаген пептид помага во изградбата на протеини кои се неопходни за сврзните ткива да создадат ефект на кревање на вашата кожа. Нашиот колагенски серум е формулиран со 16% хидролизиран течен колаген и внесен со билна мешавина од есенцијални масла и 10% хијалуронска киселина за да и обезбеди на вашата кожа крајна регенерација и хидратација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди