.

.

New
Митори Коцо Усна Подебел, Серум За Полнење Усни Козо Витамин Е, 2022 Козо Максимизатор На Усни Хијалуронски Усни, Серум За Полнење Усни Козо Витамин Е Инстант Полнење

Митори Коцо Усна Подебел, Серум За Полнење Усни Козо Витамин Е, 2022 Козо Максимизатор На Усни Хијалуронски Усни,

DEN 1515.20

Тековен
Во продавницата

1 - козо максимизатор на усните : нашата индустрија-прва формула За Витамин Е + хијалуронска Киселина ги храни вашите усни со состојки за лекување на усните кои ги полнат и навлажнуваат усните. - козо усна полни витамин е : Нема Болка, Нема Сувост, Нема Избувнувања. Само лил трнење и поголеми усни. Ова не е вашата стара школа усна полни од назад во текот на денот. Зачинето, трнливо и речиси болно чувство што едвај направи разлика во вашите усни е она што не сакавме да го направиме. - женска течност за усни : Цел Ден И Цела Ноќ, Во текот На денот, Витаминот Е им дава дополнителен живот и виталност на вашите усни. Ноќе, хијалуронската киселина ги поправа усните за да ви обезбеди пополни усни следниот ден!. - Органски и Здрави : Витамин Е + хијалуронска Киселина за да работи екстравагантно, така што повеќе нема да имате лупење, пукање и пукање на усните, серумот е супер лесен и апсорбира право во усните оставајќи нула остатоци. - Инстант Усна Полни : Поради формулата за серуми, вашите усни победија?бидете дебели само 5, 15 или дури 45 минути. Користете го за датум ноќ, посебен настан или девојки бранч. Вашите усни ќе изгледаат визуелно пополни за цело време вие?повторно надвор. Зошто Луѓето Сакаат Козо Витамин Е Серум За Полнење Усни ? 100% Безбедно Со Меко Трнење За Да Знаете Дека Работи ? Целодневно Пиење Со Поголеми Резултати Со Поголема Употреба ? .Лесен За Употреба За Резултати За 5 Минути Или Помалку ? Лесна Формула Која Брзо Се Апсорбира Во Усните ? Работи За Тенки Усни Од Хартија, Сува Усна И Сите Типови Кожа ? Витаминот Е овозможува усните да произведуваат колаген за природно полни усни ? Хијалуронска Киселина која го зголемува задржувањето на влагата, така што усните остануваат хидрирани и сочни. СПЕЦИФИКАЦИИ рок на траење : 3 години нето содржина : О. 15фл Оз Типови На Кожа : Погоден ЗА разни типови кожа ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ 1/2 парчиња * Козо Витамин Е Серум За Полнење Усни ПО ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОДАЖБА - - - Ако има некаков проблем при купувањето или користењето на производот, можете да не контактирате во секое време и ние ќе го решиме за вас.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди