.

.

New
Makemake Organics Organic памук Муслин бебе дете дете деца момчиња девојчиња пол неутрален краток ромпер -онзи Хенли Краток ракав

Makemake Organics Organic памук Муслин бебе дете дете деца момчиња девојчиња пол неутрален краток ромпер

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Органски памук Затворање на половината за влечење. Makemake органски памук муслин бебе бебе дете деца момчиња девојчиња родови неутрални шорцеви за печатење поставени координирани сет ромпер -онзи Хенли краток ракав лето. Затворање на половината за влечење. Makemake органски памук муслин бебе бебе дете деца момчиња девојчиња родови неутрални шорцеви за печатење поставени координирани сет ромпер -онзи Хенли краток ракав лето. Makemake Organics е модерен сертифициран одржлив американски бренд кој дизајнира органска облека за бебиња што обезбедува допир на класика, која исто така е свежа, модерна и разиграна. Соединуваме убави текстили и занаетчиство, за да создадеме дизајни кои се радосни, природни и kindубезни на планетата. Оваа прекрасна класика е предодредена да биде богатство на наследство и го прави внимателниот нов подарок за бебиња и лежерот суштински. Плус, овој пакет е во согласност со CPSIA и сертифициран GOTS - златниот стандард на органски текстил, за поздраво носење и ваша гаранција за висококвалитетен органски производ. Дарежливо големина, така што расте со бебето и стручно изработено со рака во неутрални цврсти материи и отпечатоци. Кој не сака да одговара. Проверете ги нашите колекции за органска облека за бебиња за други врвови и дното. Достапно во големини-0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди