.

Презентацијата 5091 Од предлозите.

Нешо Пролет Колет Чак ЕР20 Мелење Чак За Држач За Мелење 1-13мм Машина За Гравирање Струг Држач 1 парчиња
Обновено

Комбинирана Вежба За цпу мелење алатка гравирање машина вретено мотору.Се користи за држење вежби, здод

Во продавницата
благодарност:
M22 x 2 mm метричка метрика за десна рака умира игумен
Обновено

Сосема нова метричка нишка од десната рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не дво

Во продавницата
благодарност:
Хаимер 40.844.3/8z.3 Енергијата се смалува Чак, дијаметар од 3/8 , мачка 40, ZG 130
Обновено

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.000 вртежи во минута...

Во продавницата
благодарност:
QWORK 1/8 - 27 Npt Цевка Допрете, Јаглероден Челик, За Чиста И Повторно навој Оштетени Или Џем Цевка Теми
Обновено

Дизајн : Квадратна глава и тркалезна рачка Големина : 1 / 8 инчи големина со 27 НПТ (Национален Гасовод Кону�

Во продавницата
благодарност:
Luctool 9/16-12 UNC Spiral Flute Tap Capth Gh3 Gh3 Limit 3 Flute HSS неконтирана светла завршена нишка.
Обновено

Luctool обезбедува алатки за навој, вклучувајќи славини, умирања и сродни производи Нашите алатки се приме�

Во продавницата
благодарност:
5/8 - 18 TPI USA Thread HSS лева рака Допрете Абот
Обновено

Сосема нова чешма на конецот на левата рака на HSS Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не дво�

Во продавницата
благодарност:
Aceteel M3 X 0,5 Титаниум обложена Спирална точка Допрете, HSS калај обложена Спирална точка Thap Tap M3 X 0,5
Обновено

【Големина】 Дијаметар на сечење : 3мм, теренот : 0,5 мм, насока на сечење : десна рака 【Функција】 Дизајн на

Во продавницата
благодарност:
Магафор 424 Серија Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Необложена Завршница, Единечна Флејта, 82 Степени,
Обновено

Создава контрамијалник од 82 степени што прифаќа прицврстувач со рамна глава, така што седи рамно со пов�

Во продавницата
благодарност:
BAP300R мелење машина бар, BAP300R-C12-20-80-2Т
Обновено

BAP300 R мелење машина бар, BAP300 RC1220802Т BAP300 R мелење машина бар, BAP300 RC1220802т Модел на мелење машина прачка : BAP300 RC

Во продавницата
благодарност:
25/32 Контрабор На Авиони, Карбид Врв,, 1/4 Дијаметар На Стеблото, 3 Флејти, 2 3/4 ОАЛ,, 52225, Сад Направени
Обновено

За контраборување и забележување во апликации каде што машината бара помало стебло 1 / 64" Агол Радиус, Ал�

Во продавницата
благодарност:
Сандвик Коромант Р245-050А32 - 12м Коромил 245 Фреза За Лице, Тркалезно Стебло, Челик, Десна Рака, 50мм
Обновено

45 степен лице мелење машина Барајќи груба до завршна обработка на огледалото Мазна и лесна акција за се�

Во продавницата
благодарност:
Алатки за сечење на Морс 30009 Спирална точка HPT со високи перформанси за алуминиум, челик со голема брзина, светла
Обновено

Димензии на пакетот : 4 l x 0,5 h x 0,5 w (инчи) Тежина на пакет : 0,02 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

Во продавницата
благодарност:
Burkit M50 x 2 Thread Tap Десната рака, HSS M50 x 2.0 директно флуидна машина Допрена
Обновено

Дијаметар на сечење : 50мм, теренот : 2мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2 Материјал : Прои

Во продавницата
благодарност:
Метрички mm m14 x 1,5 сплит умирачки алатка за навојување на конец 38мм челик во волфрам
Обновено

M14 x 1,5 Сплит умре Теми на десната рака Погодно е да се користи за да се започне нишка Произведено од челик

Во продавницата
благодарност:
Вежба Америка КБР 9/64 Карбид Крај Мил 4 Флејта 5/16 Флејта Должина 2 Вкупна Должина КАЛАЈ Двојно Крајот Никулец
Обновено

Големина 9 / 64" Материјал : карбид Должина на флејта : 5 / 16 Вкупна должина : 2 Големина : 9 / 64, материјал : Карб�

Во продавницата
благодарност:
YG-1 07349CH HSSCo8 Крај Мил, 6 Флејта, Редовна Должина, Центар За Сечење, Hardslick Финиш, 3-3/4 Должина,
Обновено

Централното сечење им овозможува на овие крајни мелници да дупчат во делот за почеток на слот Високи Пе�

Во продавницата
благодарност:
Сандвик Коромант ЦНМГ 432-КМ 2220 Т-Макс П Вметнете За Вртење, Карбид, Дијамант 80 степени, Неутрален Крој, 2220
Обновено

ИЦ : 0,5", 12,7 мм ОДГ : 0,031", 0,79 мм ВРТЕЊЕ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Оптимизиран ВРТЕЊЕ од нерѓосувачки челик КАР�

Во продавницата
благодарност:
Микро 100 bbm -060510x Досадна алатка - Десна рака - остра, 5 mm мин.
Обновено

Наменето за соочување и здодевни апликации во Bores Полирано сплитско лице за подобрено задржување на ра�

Во продавницата
благодарност:
Залак од челик за челик Zaahh M2/M2.5/M3/M4/M5/M6/M7/M8/M9/M10/M12/M14/M16 Metric Tap Hand Tools 1pcs
Обновено

Индустриски битови за вежбаидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока температура.Прикаци

Во продавницата
благодарност:
Widia TDM0787R5SS081 Врвна вежба М1 Модуларна вежба за вежбање, 0,7874 Дијаметар на сечење, 5xD, 0,8125 Директно Шанк,
Обновено

Универзална точка (UP) геометрија дизајнирана за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметнува

Во продавницата
благодарност:
uxcell Indexable CNC Lathe Lathe Turning Tool Looder, 91 ° SDFCL1212H07 15/32 Shank 40crMO-42CRMO челик карбид
Обновено

[Спецификација] Материјал : 40 Cr MO 42 CRMO челик, насока на сечење : лево, модел : SDFCL1212 H07, Ширина на држачот : 12mm

Во продавницата
благодарност:
Нијагара Цуттер А345Р-1.000-Д3-Р125.0-З3 А345р Карбид Радиус Крај Мил, Тикн Финиш, 3 Флејти, 1 'Сечење
Обновено

Крајните мелници со радиус на аголот имаат рабови за сечење со заоблени агли за да го намалат чипсување�

Во продавницата
благодарност:
7 ПАРЧИЊА Нов A STELLRAM SNMG542 A-4E SNMG150608E-4E NL400 Калај Карбид Инсерти-MB12108BW2
Обновено

ГИ КУПУВАТЕ ИНСЕРТИТЕ НА СЛИКАТА 7 ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА :

Во продавницата
благодарност:
F&засилувач; Д Алатка Компанија 17242-НА1768 Две Флејта Топката Носот Крајот Мелница За Алуминиум, Еден
Обновено

Две Флејта Топката Носот Endmill За Алуминиум Еден Крај Долга Голема Брзина Челик Дијаметар На Мелницата :

Во продавницата
благодарност: