.

.

New
Нуанчу 120 Парчиња Мудрец Зелени Салфетки За Бебиња 2 Слојни Коктел Салфетки Жалфија Зелена Густа Хартија Салфетки 10 х 10 Инчни Салфетки За Коктел Пијалоци Со Златна ?

Нуанчу 120 Парчиња Мудрец Зелени Салфетки За Бебиња 2 Слојни Коктел Салфетки Жалфија Зелена Густа Хартија

DEN 303.84

Тековен
Во продавницата

Што Ќе Добиете : ќе добиете 120 парчиња мудрец зелени салфетки за туширање за бебиња отпечатени со [Бебе], доволната количина ќе ја задоволи вашата дневна употреба на туш за бебиња, потребни украси или исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и соседи Соодветна Големина : секоја салфетка за туширање за бебиња има димензии околу 10 х 10 инчи / 25 х 25 см кога се расплетува и околу 5 х 5 инчи / 12,5 х 12,5 см кога е преклопена; соодветната големина ќе одговара на повеќето прилики, и можете да ги користите пригодно; Покрај тоа, можете да ги чувате во вашите фиоки, ормари или агли кога не ги користите, и тие нема да ви одземат премногу простор. Сигурен Материјал : ова ткиво за туширање за бебиња е изработено од квалитетна хартија, мека и абсорбента, двослоен дизајн; и зборот отпечатен на салфетката не е лесно да се избледи и изгледа јасно, што ќе ви остави убаво искуство во користењето. Дизајн Со тематика за бебиња : салфетките се дизајнирани со тема бебе, печатење со позлата за да создадат убав ефект, што може да одговара на темата на вашата забава, а извонредниот изглед ќе стане убав украс за туширање за бебиња за вашите прибор за забава. Лесен За Употреба : салфетките за забави за туширање за бебиња се за еднократна употреба и можете да ги користите за да ја избришете устата или дамката од храна или сок, за да можете да ги фрлите во ѓубре по употреба без миење, што ќе ви заштеди енергија и време. Што Ќе Добиете : ќе добиете 120 парчиња мудрец зелени салфетки за туширање за бебиња отпечатени со [Бебе], доволната количина ќе ја задоволи вашата дневна употреба на туш за бебиња, потребни украси или исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и соседи. Соодветна Големина : секоја салфетка за туширање за бебиња има димензии околу 10 х 10 инчи / 25 х 25 см кога се расплетува и околу 5 х 5 инчи / 12,5 х 12,5 см кога е преклопена; соодветната големина ќе одговара на повеќето прилики, и можете да ги користите пригодно; Покрај тоа, можете да ги чувате во вашите фиоки, ормари или агли кога не ги користите, и тие нема да ви одземат премногу простор. Сигурен Материјал : ова ткиво за туширање за бебиња е изработено од квалитетна хартија, мека и абсорбента, двослоен дизајн; и зборот отпечатен на салфетката не е лесно да се избледи и изгледа јасно, што ќе ви остави убаво искуство во користењето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди