.

.

New
Торбичка за Торба за Шминка ембла, Торбичка За Тоалети, Организатор На Шминка, Најлонски Торбички За Козметички Патент, Спојка, Чанта За Монети, Организатор На Торб?

Торбичка за Торба за Шминка ембла, Торбичка За Тоалети, Организатор На Шминка, Најлонски Торбички За Козметички

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

? СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - поминавме низ месеци тестирање на производи за да ја произведеме најдобрата торба за шминка со комбинирање на убавината и издржливоста Од нашиот екстра дебел златен патент отпорен на куршуми, до нашиот супер буци затворач и уникатно изворен најлон отпорен на вода. Разликата ќе ја почувствувате од моментот кога вашите раце ќе ги допрат нашите премиум чанти. ? ПАТУВАЊЕ + СИМПАТИЧНА = ЕМБЛА! - Нашите чанти се трендовски и подготвени подароци за складирање! Едноставно изберете ја вашата големина (Мини, Голема Или XL) и започнете да ја организирате целата ваша шминка, кармин, работи за коса, закуски и додатоци за накит! Или користете ја како чанта за спојка, држач за четка за шминка, торба за нега на кожа, торбичка за носење со патент или паричник за паричник!. ? СЕКОГАШ БИДЕТЕ ПОДГОТВЕНИ! Се чувствуваат безбедно и подготвени за ништо со одржување на вашиот лек, итна опрема или други to предмети тоалети и козметика практични и компактни додека патувате. Нашите торбички се совршени и за Мајки и организација на залихи за бебиња!. ? ТОНИ РАЗНОВИДНОСТ-Големи или мали, мали или xlarge, го имаме сето тоа! Изберете од нашата разновидност на тонови на бои во топла или пастелна : Црна, Розова, Виолетова, Виолетова, Сина, Бела, Нане, Зелена, Портокалова, Праска, Лаванда И Кафеава боја. Без оглед на твоите вибрации, ти го чуваме грбот!. ? КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА-Дизајниран Во лондон, домот на модата. Како мал семеен бизнис, ние сме посветени на задоволството на нашите клиенти. Ние сме толку сигурни дека ќе ги сакате нашите производи, ако не сте целосно задоволни, контактирајте не и ние ќе се осигураме дека секое прашање е решено!. Ние нудиме асортиман на бои : Портокалова, виолетова, црна, бела, крем, зелена, нане, розова, гола, дупи, неонски и праска кои доаѓаат во три големини : Мини, Мали, Големи (или некои го нарекуваат XL) Камени Детелина Дупки. Нашиот мини може да ги собере сите ваши дневни најважни работи, тоалети, лекови, тампони и други додатоци. Лесно прилагодете ја вашата торбичка за мини патувачка торба за шминка со закрпи или монограми. Совршен за сите прилики за подароци! Пријатели и семејство како подарок за роденден, подарок за денот на вљубените, божиќен подарок, новогодишен подарок, подароци за неа, подароци за вашата сопруга или подарок за денот на мајката. Сите наши торбички за шминка се направени од материјал од најлонска кеса кој е пријателски за лепенка и монограм!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди