.

.

New
QDY-Четка За Чистење На Оџакот Камин Алатки За Чистење На Канализација Флексибилна Четка За Влакненца Вклучува 15 Флексибилни Прачки, 1 Глава За Четка За Камин/Вентил?

QDY-Четка За Чистење На Оџакот Камин Алатки За Чистење На Канализација Флексибилна Четка За Влакненца Вклучува 15 Флексибилни

DEN 1321.60

Тековен
Во продавницата

[Професионална Употреба ] Креозотот и другите остатоци во оџакот може да ја попречат правилната вентилација и да имаат потенцијални ризици Четката за оџаци може ефикасно да ги отстрани дамките од масло во оџакот што може да предизвикаат пожар и ја прави употребата на оџакот побезбедна. [Широка Примена ] Може да се користи со електрична вежба (електричната вежба не е вклучена во пакетот). Погоден за метални канали и оџаци од тули со различни дијаметри и форми. Има замена на главата на четката и рачна глава на четката. [Висококвалитетни Материјали ] прачката И работната глава се изработени од армиран најлон, кој е издржлив и нема да ја изгребат внатрешната површина на оџакот. [Удобна И Брза Инсталација ] Лесен За употреба и ракување, поврзете повеќе столбови за да ја проширите покриеноста. Прачката е флексибилна и може совршено да се наведнува преку тешки канали. [Лесно За Чистење ] Според вистинскиот избор на соодветната должина на столбот, оџакот може ефикасно да се исчисти од дното кон врвот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди