.

.

New
Држач за Кујнски Прибор од ЈАРДВЕ 3 парчиња Железна Решетка За Вок Шпорет На Гас Шпорет На Вок Прстен Тривети Држач За Тава За Гас За Домашна Кујна Електрични Горилн

Држач за Кујнски Прибор од ЈАРДВЕ 3 парчиња Железна Решетка За Вок Шпорет На Гас Шпорет На Вок Прстен Тривети

DEN 160.32

Тековен
Во продавницата

Шпорет Железо Поддршка Лавици Дома Гас Шпорет Загради Кујна Додатоци Гас Шпорет Загради Млеко Тенџере Поддршка Лавици Шпорет Полица Железо Шпорет. Овој производ е решетка за шпорет на гас, изработена од врвен железен материјал, висококвалитетен и издржлив. Има добар отпор, што овозможува вашето тенџере да не се лизне лесно и да ја одржува вашата безбедност при готвење. Погоден за професионална и лична употреба. Карактеристики-Боја : Црна Боја.- Материјал : Железен Материјал.- Шпорет Железо Поддршка Лавици Дома Гас Шпорет Загради Кујна Додатоци - Гас Шпорет Загради Млеко Тенџере Поддршка Лавици Шпорет Лавици Железо Шпорет Полица Пакет Вклучувајќи 3 х гас шпорет решетката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди