.

.

New
Брза Доминација Машки Графички Шорцеви, Тенка Црвена Линија

Брза Доминација Машки Графички Шорцеви, Тенка Црвена Линија

DEN 1289.60

Тековен
Во продавницата

65% Памук, 35% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. Графички Шорцеви. Тактичките Графички Шорцеви од Руно имаат печатено лого на вашиот омилен ДИЗАЈН НА РАПДОМ. Тие се меки и издржливи со еластичен појас со врвки за безбедно вклопување и странични аголни џебови и 1 заден џеб. Бидете сигурни да го покажете вашиот стил и да бидете удобни со овие прекрасни шорцеви од руно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди