.

.

New
Кингсајз Машки Големи &засилувач; Високи Лесни Екстра Долги Дрес Шорцеви

Кингсајз Машки Големи &засилувач; Високи Лесни Екстра Долги Дрес Шорцеви

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Хедер Затворање на врвка. Машинско Перење. ГОЛЕМА И ВИСОКА ГОЛЕМИНА : треба да нарачате Високи ако сте 6'2" или повисоки. Треба Да нарачате Големи Ако сте 6'1" или пократки. Овие лесни шорцеви имаат подолга должина за дополнителна покриеност и лесна ткаенина од памучна мешавина за максимална удобност. Опуштено вклопување. Целосен еластичен појас со внатрешна врвка за влечење. Странични џебови; задно копче-затворете го џебот . Памук богат (памук/полиестер). Машина за перење; увезени. ЗА БРЕНДОТ : Костими за Капење За сите ветувања дека секој стил е дизајниран со вас во умот. Нашите костими за капење со плус големина секогаш ќе ве поддржуваат најдобро и ќе ви дадат совршено вклопување, најквалитетни ткаенини и најразновидни опции за покривање за да одговараат на вашите потреби. Ова е квалитетот на името на брендот што го заслужувате без истата цена на името на брендот. Затворање на врвка. Машинско Перење. ГОЛЕМА И ВИСОКА ГОЛЕМИНА : треба да нарачате Високи ако сте 6'2" или повисоки. Треба Да нарачате Големи Ако сте 6'1" или пократки. Овие лесни шорцеви имаат подолга должина за дополнителна покриеност и лесна ткаенина од памучна мешавина за максимална удобност. Опуштено вклопување. Целосен еластичен појас со внатрешна врвка за влечење. Странични џебови; задно копче-затворете го џебот . Памук богат (памук/полиестер). Машина за перење; увезени. ЗА БРЕНДОТ : Костими за Капење За сите ветувања дека секој стил е дизајниран со вас во умот. Нашите костими за капење со плус големина секогаш ќе ве поддржуваат најдобро и ќе ви дадат совршено вклопување, најквалитетни ткаенини и најразновидни опции за покривање за да одговараат на вашите потреби. Ова е квалитетот на името на брендот што го заслужувате без истата цена на името на брендот. Овие лесни шорцеви имаат подолга должина за дополнителна покриеност и лесна ткаенина од памучна мешавина за максимална удобност. Опуштен фитфул еластичен појас со Внатрешни Странични Џебови со врвки; задно копче-затворете го џебот богат Со Памук (Памук/полиестер) машинско перење; увезено Големо вметнување 12"Висок инсем 15".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди