.

.

New
НАМУПИ Сребрени Садови Од Нерѓосувачки Челик Од 24 Парчиња Со Врвна Услуга За Кутии За Подароци за 6, Супериорен Сет За Прибор За Јадење Погоден За Семејна Забава Вкл

НАМУПИ Сребрени Садови Од Нерѓосувачки Челик Од 24 Парчиња Со Врвна Услуга За Кутии За Подароци за 6, Супериорен

DEN 703.84

Тековен
Во продавницата

Овој комплет сребрени садови од 24 парчиња е издржлив, едноставен за одржување и идеален за секојдневна работа во вашата кујна Вилушки, лажици и ножеви се designedономски дизајнирани и ќе ви понудат удобно искуство за јадење. Мазни рабови и ergономски рачки. Висококвалитетен изглед со едноставни детали. Одличен сет за садови не е само алатка, туку и украс на вашата трпеза. Сребрениот Комплет За Рамни Садови ќе ја осветли вашата трпезариска маса : овој сребрен комплет ја прави секоја трпеза стилска и сигурно ќе донесе мода и елеганција на секое време за вечера. Луксузни и елегантни ножеви и вилушки што светат на светлина, заоблена и густа рачка ќе ве направат удобни. Вие и вашето семејство или пријатели можете да седите околу масата, да разговарате и да уживате во оброците. 24 Парчиња Сребрени Садови Вклучува : 6 ножеви за стек, 6 вилушки за вечера, 6 лажици за вечера, 6 лажици за чај/десерт. Доаѓа со супериорна кутија за подароци за складирање. Премиум Материјал : комплетот прибор за сребро е изработен од врвен нерѓосувачки челик без облога што го обезбедува вашето здравје, доволно цврст за основна секојдневна употреба, отпорен на ' рѓа и издржлив во годините што доаѓаат. Приборот прикажува цврста и елегантна сребрена боја. Огледало заврши и мазна работ. Сценарија за користење : Идеален За секојдневен дом, хотел, ресторан, забава, забава, вклучена, бистро, кампување, употреба на пикник. Совршен Избор Како Подарок : Совршен подарок За Денот на Мајката, Свадби, Денот на Вљубените, угостителски настани, роденденска забава, собир, семејно обединување, луксузно угостителство, ресторан за подароци, домашна вечера и многу повеќе. И, исто така, овој комплет прибор може да биде совршен комплет за прибор за јадење за секојдневна употреба. 100% Гарантира Задоволство : Ако не сте задоволни со сетот за прибор за јадење, можете да не контактирате директно преку порака и да добиете целосна наплата. Тимот ЗА Услуги НА Клиентите НАМУПИ ќе обезбеди професионална услуга за клиентите. Не двоумете се да не контактирате кога имате било какви проблеми.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди