.

.

New
uikmnh жени мачка врвни летни блузи женски кратки ракави кошула со кошула со бујна кошула

uikmnh жени мачка врвни летни блузи женски кратки ракави кошула со кошула со бујна кошула

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

91% полиестер, 9% рајон Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Карактеристики : маица, животинска печатена туника, стандардна должина туника, туника, мачка туника, обична туника, маица, стандардна маичка со должина, туника, летна туника, буги туника, туника на вратот, туника со краток ракав, влечење на туника ,. Материјал : Полиестер, отпорноста на светлината на полиестерската ткаенина е втора само на онаа на акрилна ткаенина, која е слична на памук, така што полиестерската ткаенина може да се исуши на сонцето, и тешко може да биде засегната од повторено сушење долго време за време на носењето и користете. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за летно носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на должината на вашата брада/облека. V вратот замав туника на врвовите на линијата за жени скејт маица џеб резервоар врвни жени моторциклички резервоари за жени Американски знаме елек за дат Патрикс кошула ладно време работа облечена жени азиска облека за Ноќта на вештерките за жени сјајна облека за жени грда облека за жени трендовски есен облека За жени 2023 година тенка блуза украсени врвови за жени блуза со мрежна женска облека за спиење, знаме блуза, смешна облека за Ноќта на вештерките за жени ренесанс фер облека жени. Информации за производот : Име на стил : Туника, маичка, маичка за маички : женска сезона : Стил на Summerneck : o Necksleeve должина : Краток ракав на ракав : Catlight : Стандарден стил на животна должина : Casce Size Chart : Size : S Bust : 96cm/37.80 '' Reoner : 44cm/ 17.32 '' ракав : 17.89 '' Должина : 63cm/24.80 '' Големина : M Bust : 100cm/39.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди