.

.

New
Шега Маќеа Подароци, Да Се Биде Маќеа Значи Дека Растеш Во Моето Срце Наместо Мојот Стомак, Божиќ Љубов Танцување Ѓердан За Маќеа

Шега Маќеа Подароци, Да Се Биде Маќеа Значи Дека Растеш Во Моето Срце Наместо Мојот Стомак, Божиќ Љубов

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

СОВРШЕН ПОДАРОК-Нашиот накит е подарок со врвен квалитет за Маќеа Испратете го на тој посебен некој како совршен начин да ја изразите вашата убов. ВИСОК КВАЛИТЕТ - оваа Љубов Танцување Приврзок Ѓердан е направен од . Има цвет во облик на ааа одделение кубни цирконски накит и ливчиња тројно обложени во 14к злато. ПРИЛАГОДЛИВ-ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив продолжувач. Совршено ќе одговара на сечиј врат. Приврзокот е 0,64 инчи (16,3 мм) во должина и 0,63 инчи (15,8 мм) во ширина. ПРЕКРАСНА КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ-картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето што ја прима. Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО производот е рачно полиран Во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. 100% гарантирано задоволство!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди