.

.

New
Кигаи 2 ПАРЧИЊА Водоотпорни Влажни Кеси Розова Цветна Перење Еднократно Патување Влажни Суви Кеси Со Два Патенти За Платнени Пелени Костими За Капење Валкана Обле?

Кигаи 2 ПАРЧИЊА Водоотпорни Влажни Кеси Розова Цветна Перење Еднократно Патување Влажни Суви Кеси Со Два Патенти

DEN 127.84

Тековен
Во продавницата

ВЛАЖНИ КЕСИ ГОЛЕМИНА-Суви влажни кеси сет од 2, големина е 30*36см 15*22см (11,8*14,2 во 5,9*8,7 инчи), доволно Пространи за организирање влажни и суви предмети, Лесни за Секојдневно Носење ВИСОК КВАЛИТЕТ - влажната сува кеса е изработена од водоотпорен 100% полиестер, не треба да се грижите дали вашите влажни суви кеси протекуваат, без БПА, лесни и издржливи можат да ја мијат рачно или машина за перење. ПРЕГРАДИ ЗА ПАТЕНТИ - Оваа Влажна Сува Торба со прегради со Два патенти за да ги одржувате влажните и сувите крпи одделно за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. МОДЕН ДИЗАЈН-влажните кеси имаат модерни и разновидни дезени, а надвор со рачка може да ви ја прицврсти чантата каде и да ви треба - количка, пресоблекување маса или куфер, Практична и убава погодна како подарок за вашето семејство и пријатели. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-може да се користи како влажна и сува торба за пелени, торба за пливање, водоотпорна патна торба, торба за пумпа за гради, козметички кеси итн., за излегување со мајка и бебе, патување, базен на плажа, теретана итн. ВЛАЖНИ КЕСИ ГОЛЕМИНА-Суви влажни кеси сет од 2, големина е 30*36см 15*22см (11,8*14,2 во 5,9*8,7 инчи), доволно Пространи за организирање влажни и суви предмети, Лесни за Секојдневно Носење. ВИСОК КВАЛИТЕТ - влажната сува кеса е изработена од водоотпорен 100% полиестер, не треба да се грижите дали вашите влажни суви кеси протекуваат, без БПА, лесни и издржливи можат да ја мијат рачно или машина за перење. ПРЕГРАДИ ЗА ПАТЕНТИ - Оваа Влажна Сува Торба со прегради со Два патенти за да ги одржувате влажните и сувите крпи одделно за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. МОДЕН ДИЗАЈН-влажните кеси имаат модерни и разновидни дезени, а надвор со рачка може да ви ја прицврсти чантата каде и да ви треба - количка, пресоблекување маса или куфер, Практична и убава погодна како подарок за вашето семејство и пријатели. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-може да се користи како влажна и сува торба за пелени, торба за пливање, водоотпорна патна торба, торба за пумпа за гради, козметички кеси итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди