.

.

New
Фехун Тавански Вентилатори Со Светилки, Тавански Вентилатор Со Светла Led Затемнувачки 3 Брзини Вентилатор Таванско Светло Со Далечински Управувач Модерна Спална С

Фехун Тавански Вентилатори Со Светилки, Тавански Вентилатор Со Светла Led Затемнувачки 3 Брзини Вентилатор Таванско

DEN 710.40

Тековен
Во продавницата

Прилагодлива Брзина На Ветерот : Таванската Светилка На Вентилаторот Прифаќа Дизајн на Циркулација на Воздухот Опсегот На Брзина на Ветерот е Стабилен, Ефикасно Ја Намалува Отпорноста на Воздухот и Создава Мирен И Мек Природен Ветер. Три Опции За Брзина : Ниска/Средна/Висока. Ова Обезбедува Непречено и Безбедно Функционирање на Вентилаторот. Материјал : Тело На Фалсификувана Ламба Од Железо, Процес На Лак За Печење Со Висока Температура, Фина Текстура, Висококвалитетна Отпорна На Абење И Отпорна на Корозија, Издржливи И Надградени Задебелени Сечила На Вентилаторот На Компјутерот, Усвојување Аеродинамички Принципи, Имитирање На Дизајнот на Крилата, Со Стабилно Снабдување Со Воздух И Реставрација Во Статичко Удобно Искуство На Природен Ветер. Лед Извор На Светлина : Светилката Има Три Светли Бои (Бело Светло 6000К, Топло Светло 3000К, НЕУТРАЛНО Светло 4500К) И Функционален Вентилатор и Далечински Управувач за Контрола на Светилката и Вентилаторот. Вентилаторите и Светлата се Независни Функции и можат Да се Користат во Исто време или Во Делови за Да Ги Задоволат Вашите Животни, Семејни И Удобни Потреби. Апликација : Извор НА Светлина 80 W, Напон : 110v-240 V, Големина : 55 См Во Дијаметар, 18 См Во Висина. Лесен за Инсталирање и Чистење. Особено Погоден за Внатрешно Осветлување како Дневна Соба, Спална Соба, Кујна, Спална Соба, Детска Соба, Стан, Хотел Итн. Сервис : Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Цел. Ве Молиме Контактирајте Не Ако Имате Какви Било Прашања. Ние Сме На Ваша Услуга во Секое време и Ќе Ви Се Вратиме Во Рок Од 24 Часа. Прилагодлива Брзина На Ветерот : Таванската Светилка На Вентилаторот Прифаќа Дизајн на Циркулација на Воздухот. Опсегот На Брзина на Ветерот е Стабилен, Ефикасно Ја Намалува Отпорноста на Воздухот и Создава Мирен И Мек Природен Ветер. Три Опции За Брзина : Ниска/Средна/Висока. Ова Обезбедува Непречено и Безбедно Функционирање на Вентилаторот. Материјал : Тело На Фалсификувана Ламба Од Железо, Процес На Лак За Печење Со Висока Температура, Фина Текстура, Висококвалитетна Отпорна На Абење И Отпорна на Корозија, Издржливи И Надградени Задебелени Сечила На Вентилаторот На Компјутерот, Усвојување Аеродинамички Принципи, Имитирање На Дизајнот на Крилата, Со Стабилно Снабдување Со Воздух И Реставрација Во Статичко Удобно Искуство На Природен Ветер.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди